HAKKIMIZDA

Asu Enerji, elektrik sistem ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm üreten deneyimli bir “Proje Danışmanlık”, “Anahtar Teslim Elektrik Taahhüt” ve “Profesyonel Teknik Servis, Periyodik Bakım” firmasıdır.

Asu Enerji, Elektriğin yaşama dokunduğu her yerde “doğru ürünle, doğru şekilde”anlayışıyla, katma değeri yüksek birçok projeyi, başarıyla tamamlamıştır.

Asu Enerji, öncelikle, tüm yapılara hayat veren, elektrik sistemlerinin hatasız bir şekilde tasarlanması gerektiğine inanmakta ve çalışmalarını bu temel prensip doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Asu Enerji, Elektrik sistemlerini ihtiyaca en uygun şekilde planlayarak, doğru ürünleri belirleyerek ve saha uygulamalarının doğru şekilde yaparak birçok yatırımcının, hem uzun ömürlü ve kaliteli elektrik sistemlerine sahip olmasını, hem de düşük işletme giderleri elde etmesini sağlamıştır.

Asu Enerji, “Elektrik Tesisatlarında “Güvenlik” ve “Enerji Verimliliği” konularında teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gerek yeni tesisler için sistem tasarımı aşamasında, gerekse de mevcut tesislerde iyileştirmeler yapmak suretiyle, müşterilerinin aynı işi daha güvenli ve daha az enerji kullanarak yapmasını sağlayacak teknolojik yenilikleri firma uygulamalarına sürekli olarak katmaktadır.

Asu Enerji’de en zor projelerin üstesinden kolaylıkla gelebilecek çalışkan, deneyimli ve güçlü bir kadro bulunmaktadır. Çalışanlarının kendilerini geliştirmesine ve bilgilerini arttırmasına olanak sağlamakta ve onlar için bu konuda yol gösterici bir rehber olmaktadır.

Asu Enerji “Çalışanları ve müşterileri için sürekli değer yaratan ve örnek olarak gösterilen lider firma olma” vizyonu ile belirlediği yüksek hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

 

hakk

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kompleks proseslerde en son teknolojiyi uygulayarak müşterilerine özel çözümler üretmekte ve edindiği sektörel tecrübeler ile sürekli kendini geliştirerek  daima en iyisi için çalışmaktadır.

Profesyonel Ekipmanlarımız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı

7/24 SERVİS

7/24 kesintisiz mükemmel teknik destek